Suntem bucuroși că am avut
Suntem bucuroși ca am avut oportunitatea de a participa la acest workshop. A fost o experiență plăcută și utilă care ne-a pus în situația de a pune întrebări și căuta soluții pentru o cât mai bună aliniere la cerințele atât de stufoase ale regulamentului PPWR. Organizatorul Reciclad’OR a reușit să aducă oameni pregătiți care au arătat o deschidere mare spre fiecare situație adusă în atenție. Am plecat cu informații pe care nu le aveam și o stare de liniște în pregătirile necesare cerințelor regulamentului PPWR. Mulțumim Reciclad’OR si felicitări pentru modul în care ați organizat acest workshop! Așteptăm sa ne reîntâlnim ! Toate cele bune și spor în tot ceea ce faceți!


